New – STAG ARMS – nově kvalitní pušky z USA

Obdrželi jsme nové pušky STAG ARMS, které jsou pro mnoho sportovních střelců příjemným zpestřením. Tento USA výrobce, který vyvíjí své zbraně na platformě AR15 byl založen v roce 2003. V USA se „chlubí“ doživotní zárukou na zbraně a hlavní, která se nedá „vystřílet“ a pokud by se to náhodou stalo, tak Vám dají zdarma novou hlaveň.

A my zde v EU držíme záruku plných 24 měsíců :-).

Mezi významné vlastnosti patří:

Řada zbraní STAG 15 Tactical SBR (Short Barrel Rifle), s 7,5″ (191mm) Ballistic Advantage 4150 CMV nitridovanou hlavní, úsťovým zařízením VG6 Gamma SL, spoušťovým mechanismem Schmid Mil-Spec, plynovým systémem „pistol“, úzkoprofilovým předpažbím se systémem M-LOK, teleskopickou pažbou Magpul MOE SL, rukojetí MOE a řadou dalších prvků, které u jiných výrobců této třídy a kvalitativní úrovně zbraní nenajdete!

Řada zbraní STAG 15 MK12 SPR (Special Purpose Rifle), vše čím se tento typ zbraně proslavil v moderním balení! v plně levostranném provedení, s 18″ (406mm) Ballistic Advantage 4150 CMV nitridovanou hlavní, v profilu SPR, který poskytuje nižší hmotnost při zachování potřebné tuhosti, vyvážení a přesnosti s úsťovým zařízením A2 Birdcage, spoušťovým mechanismem Schmid 2-Stage Magnase-Phospate, plynovým systémem „Rifle“, úzkoprofilovým předpažbím se systémem M-LOK, teleskopickou pažbou Magpul MOE SL-S, rukojetí Magpul MOE SL a řadou dalších prvků, které u jiných výrobců této třídy a kvalitativní úrovně zbraní nenajdete!

Dostupné modely budeme postupně doplňovat do sekce PUŠKY SAMONABÍJECÍ.

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.